KARAHACİP KASABASI SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
  • Karahacip Arena Statyumu
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
  • Karahacip Kasabası
  • Şirin Kasabamız
  • Karahacip Kasabası
  • Şehit Erdal Öztaş İlköğretim Okulumuz

Anasayfa

ANKARA DERNEĞİNDEN MUHTEŞEM ORGANİZASYON...

Bu sene 17.sini düzenlediğimiz Geleneksel pikniğimizde bizleri yalnız bırakmayan Ortaköy Belediye Başkanımız Taner İSPİR beye,Çorum il genel meclis üyemiz Mustafa Çelik e,Köy Muhtarımız Servet ATMACA ya ,Ankara Çorumlular Federasyonu Başkan Yardımcısı Süleyman ÖZARSLAN a ,Ankara Ortaköy Dernek Başkanı Kemal KARAKAYA beyfendiye,Salbaş köyünden aramıza katılan hemşerilerimize ve siz değerli Karahacipli Hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyoruz...


AŞDAĞUL CHP DEDİ...


Geçen 30 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde Aşdağul beldemizde  CHP'li aday Dursun Uzunca 596, AK Partili aday Mehmet Çelik ise 595 oy almış, AK Parti seçim sonuçlarına itiraz etmişti. AK Parti Ortaköy İlçe Başkanı Mustafa Uysal'ın yaptığı itiraz başvurusunu değerlendiren İlçe Seçim Kurulu, oy sayımının hatalı olduğu ve yanlış oy kullanıldığı gerekçeleriyle yapılan başvuruyu değerlendirerek seçimleri 1 Haziran’a ertelemişti.1 Haziranda yapılan seçimleri Chp 6 oy farkla kazanmış oldu.Seçilen başkanımıza başarılar diliyoruz..


KARAHACİPLİLER 17.GELENEKSEL PİKNİKTE BULUŞUYORDeğerli Hemşerilerimiz Bu yıl 17.sini düzenyeyeceğimiz Karahacipliler Geleneksel Pikniğimizi 8 Haziran 2014 Pazar günü gerçekleştireceğiz.
Etkinliğimizde; Ekin Televizyonundan Haydar Alçık bizlerle olacak, ayrıca orkestra ekibimiz yöresel çalgılarımızla bizlere eşlik edecek,Çocuklarımız için çuval yarişı,yoğurt yarışı,ip çekme oyunları hazırladık,Yine PALYAÇO ekibi çocuklarımızın eğlencesine eğlence katacak..Tüm hemşerilerimiz Davetlidir.


TERÖRLE MÜCADELENİN BAŞINA HEMŞERİMİZ ATANDI...


Hemşerimiz Turgut ASLAN Terörle mücadelenin başına yani TEM DAİRE BAŞKANI oldu.Daha öncede başarılı çalışmalara imza atan hemşerimize yeni görevinde başarılar diliyoruz..

SON DAKİKA HABERLER

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret16066
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.13332.1371
Euro2.85602.8611
Hava Durumu
Anlık
Yarın
33° 35° 22°
Saat
FIKRALAR
LAZ AKLI (Fıkra)

Temel ile Dursun Bir Gün Kahveye Gider.Temel kahve ister dolayısıylada Dursunda ister.Fakat Temel orta şekerli Dursun ise bol şekerli istemiş.Kahvecinin Çırağı çok şekerliyi Temele orta şekerliyi ise Dursuna vermiş.Sonra çırak ya pardon içmeyin ben size kahveleri verirken şaşırdım demiş.Sonra Temel ile Dursun Sandelyeden Kalkmış Ve yer değiştirmişler.Çırakta siz niye yerleri değiştiniz ki demiş kahveleri değişseydiniz ya demiş.Bu Sefer Kalkmış gidiyorlar. Çırak; -Yahu nereye Temel; e Uşaum Seninde bi dedin bi dediğunu tutmaz ki kahveleri değiş demedin mi bende karşıdakine gidirum..
NAKLİYAT
BERBER